1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

 

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.

 

4.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

 

5.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

Bilgisi verilmeden iade/değişim için gönderilen kargolar teslim alınmaz, ücret iade/değişim yapılmaz.

 

İADE ve DEĞİŞİM

 

1.ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya iade ve değişim hakkına sahiptir.

 

2.ALICI’ ya teslim edilen ürünü iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.  

3.İade ve değişim yapabilmeniz için ürünlerin GİYİLMEMİŞ , DEFORME OLMAMIŞ , ETİKETLERİ KOPARTILMAMIŞ , VARSA STANDART AKSESUARLARI İLE BİRLİKTE EKSİKSİZ VE HASARSIZ KULLANILABİLME ÖZELLİĞİNİ KAYBETMEMİŞ olması gerekmektedir.

 

3.İade ve değişim hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI’ ya aittir.

 

4.İNDİRİM VE KAMPANYA DAHİLİNDE Kİ ÜRÜNLERDE FİRMA YASAL OLARAK İADE YAPMAK ZORUNDA DEĞİLDİR. SADECE DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILMAKTADIR.

 

5.İadenin ALICI banka hesabına yansıma süreci 3-14 gündür.

 

6.İptal ve İade işlemlerinde gerçekleştirilecek ücret iadelerinde masraflar düşülerek yalnızca ürün bedelinin iadesi yapılır.

 

7.Değişim veya iade yapmak istediğiniz taktirde 0 850 308 1351 wp hattımızdan iletişime geçerek destek ve talep oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR